Dagmar Čapková - Astrologická a numerologická poradna

Tarot a numerologie

Tarot a numerologie

Významy karet, které si vypočítáte, najdete na této stránce
Výpočet karty osobnosti, karty duše a roční karty je založen na kombinaci tarotu a numerologie. Podle data narození si můžete spočítat, která z karet Velké arkány hraje ve vašem životě hlavní roli.

Karta osobnosti ukazuje vlastnosti, které bychom měli rozvíjet, jsou to vlastnosti, které navenek projevujeme, kterými působíme na svět kolem nás. Tato karta nám dále ukazuje, jaké je naše poslání a s jakými významy se máme vypořádat.
* Sečteme den, měsíc a rok svého narození - na rozdíl od numerologie, kde se sčítají čísla jednotlivě, se v tomto případě čísla sčítají celá, např. 11.4.1950 = 11+4+1950 = 1965
* Čísla se zredukují součtem - 1965 = 21 a porovnají se s Velkou arkánou. Je-li výsledný součet vyšší než 22 /např.25,sečte se číslo znovu na 7/.

Karta duše odhaluje, jaké vnitřní vlastnosti máme rozvíjet. Jde o skryté síly, se kterými se setkáváme na cestě ke svému skutečnému já.
* Znovu zredukujete číslice čísla vaší osobnosti - výše uvedené 21 na č. 3, vyšlo-li vám první číslo vyšší než 22 a je sečtené, karta osobnosti je totožná s kartou duše.

Vyjímka:Pokud vám vyjde číslo 22, pak platí karta Blázen, která je v některém Tarotu č.22, v jiném zase 0.

Roční karta růstu odkrývá energie, úkoly a vývojové kroky převládající v danném roce.
* Sečtěte den a měsíc vašeho narození se současným letopočtem - např.11. 4. 2002=2017=10 - a výsledek porovnejte s Velkou arkánou.Je-li číslo vyšší než 21, sečtěte je znovu.
Roční karta růstu platí pro příslušný rok života od narozenin do narozenin. 
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one