Dagmar Čapková - Astrologická a numerologická poradna

Významy čísel v mřížce a jejich kombinace
Dagmar Čapková
------------------------------------


Existuje mnoho literatury, kde si může každý najít, co znamenají jednotlivá čísla v mřížce. Co ale neexistuje, je návod, jak tato čísla skloubit dohromady a vyčíst z nich údaje, které se chceme dozvědět.

Já osobně pracuji se všemi čísly, která v datu narození vyjdou v součtu, včetně mezisoučtů a životního čísla, to vše zapisuji do mřížky.
Zajímá vás tedy, jestli je partner dominantní a má potřebu se prosadit? Podívejte se nejdříve na jeho životní číslo a číslo dne.
Dominantní životní čísla jsou 1, 5 a 8. Dále se podíváme, kolik je v mřížce jedniček. Jedničky ukazují nejen jak dokážeme vyjádřit své emoce, ale ukazují také, jak silnou máme potřebu zviditelnit své vlastní já , jaký vztah máme k autoritám. Optimální množství jsou dvě.
Následně posuzujeme hlavně přes dvojky, jak hodně je partner citlivý, vnímavý a ohleduplný vůči ostatním, diplomatický a schopný dělat kompromisy.
Dvojky ukazují náš cit, vnímání, vazbu na matku. V tomto případě je důležité, jestli jsou dvojky v převaze nad jedničkami. Optimální množství dvojek - opět dvě. Větší množství dvojek zvyšuje citlivost a vnímavost, může přinášet přecitlivělost a tím pádem i impulzivní jednání.
Pokud dvojky v mřížce chybí a citovost je potlačena, částečně je může nahradit rovina empatie /3,6,9/, která přináší soucit, účast a schopnost podělit se s druhými o vzájemné pocity. V tomto případě sice člověk nedokáže dobře hovořit o svých citech, ale dokáže je dávat najevo přes neúnavnou práci pro své blízké a rodinu. Pokud je zde ještě sedmička, umí se tento člověk vcítit do pocitů druhých a třeba za druhé i bojovat, s devítkami se i obětovat.

Jak jsme na tom s vitalitou a energií? Bude vždy dobře, pokud bude v mřížce trojka - jedna úplně stačí - a třeba pětka. Tato dvě čísla přinášejí svým majitelům energie dostatek. A když se k tomu přidruží ještě rovina energie,nebo rovina dovednosti je toho dost i na rozdávání.

Chcete mít partnera zodpovědného, precizního a spolehlivého? Podívejte se, jestli je v mřížce čtyřka, nebo jestli číslo dne ve svém součtu čtyřku nevytváří, pokud ano, máte téměř jistotu, že partner takový bude. A pokud další čísla vytváří i rovinu vytrvalosti /4,5,6/, nebo rovinu dovednosti /1,4,7/ tyto vlastnosti budou zesíleny.

A co myšlení? Čtyřka přináší myšlení precizní - někdy až příliš, kdy člověk nevidí pro stromy les. Osmička sebou nese velkou potřebu detailu, potřebu pochopit příčinu a kořeny všeho, s čím člověk přichází do styku. Ale také naopak, takový člověk dokáže vytvořit s dílčích informací dobrý závěr a zhodnotit situaci. Přidružená trojka k tomu přidá i myšlení rychlé a abstraktní, šestka dobrou paměť, devítka vše zanalyzuje. Rovina myšlení /1,2,3/přidá další vlastnosti. Ale potom se také rychle podívejte na výše uvedené dvojky a posuďte, jestli se takový člověk bude prezentovat jen přes rozumovou stránku, nebo budou-li ve hře i city.

Kde asi najdeme vztah k penězům? Přece ve vzájemném postavení šestek - schopnost vychutnat si život a k tomu patří i peníze - a čtyřek, které mají rády jistotu a proto jim nedělá potíže nějakou tu korunku ušetřit.

A ke korunkám patří i rodina. Jak asi prožíval tento člověk vztahy v původní rodině? Není zde šestka? Tak mu zřejmě v rodině něco chybělo, mohl to být jeden z rodičů, nebo i když se rodiče snažili sebevíc , nedokázali dát tolik lásky, kolik by potřeboval. Jak vnímal svoji matku, můžeme vidět přes množství dvojek v mřížce, sedmičky většinou ukazují na nevyřešené vztahy s otcem a větší množství jedniček dává velkou citlivost na jakékoliv autority. Šestka naznačuje, že člověk vnímal dětství jako harmonické a z toho důvodu pro něj bude lehčí vytvořit svou vlastní rodinu.

Pokud tedy chceme člověka přes mřížku pochopit co nejlépe, je potřeba tato jednotlivá čísla posuzovat vždy vzájemně. Těch vazeb v mřížce je samozřejmě mnoho, chtěla jsem se zmínit jen o těch nejzajímavějších. 
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one