Dagmar Čapková - Astrologická a numerologická poradna

Numerologický rozbor  objednávkový formulář na hlavní stránce

Z data narození lze vyčíst vaši životní cestu, životní úkol, nadání a předpoklady, ale i problémy, na kterých je nutno pracovat.Tato metoda vám pomůže poznat nejen vaši osobnost, ale i osobnost partnera, může pomoci při problémech ve vztazích, partnerství, dokáže pomoci při výchově problematického dítěte.
Tak jako existuje mnoho směrů v astrologii /ezoterická, psychologická, tradiční a pod./. rovněž je zde více pohledů, pokud se týká numerologie. Všechny dojdou ke stejnému cíli, ale každý trochu jinou cestou.
Ve svém numerologickém rozboru se zabývám i mezisoučty a životním číslem, vše je zapsáno do mřížky. Mezisoučet je pro mě důležitý tím, že rozlišuje výsledné životní číslo, naznačuje, kam půjde hlavně energie tohoto životního čísla.
Z jiného pohledu je mezisoučet zajímavý jako úkol, který má vlastník zpracovat. Dále jsou zde popsány jednotlivá čísla v mřížce, jejich vlastnosti, to jak se podporují, nebo naopak potlačují. Vypracuji rovněž rozbor jména, zabývám se devítiletými cykly, osobními roky, svůj význam má i tarotová karta souvisící s vašim životním číslem a životní cestou.
Numerologie vám může pomoci objevit sama sebe, pochopit svého partnera. Může vám pomoci při výchově problematického dítěte a doporučit, které vlastnosti je třeba rozvíjet. Součástí tohoto numerologického rozboru je i karmický úkol, naznačený mřížkou.

Každé z čísel má svoji charakteristiku, vlastnosti, svého vládce. Při posuzování se bere v úvahu množství jednotlivých čísel v mřížce, rovněž je důležité, jaká čísla zde chybí. Posuzuji, která z čísel se výzemně podporují, která jdou jakoby proti sobě. V mřížce jsou dále roviny, které zesilují vlastnosti čísel a přinášejí i další vlastnosti. Velkou roli zde hraje i den narození a výsledné číslo ze součtu narození, které nazývá ..životní...a ukazuje základ osobnosti.

Pokud vás zajímají bližší informace o numerologii, přečtěte si články {zde}
Zajímavostí jsou i Jantry /talismany, amulety/ namalované podle vašeho data narození {zde}
Numerologický rozbor je vypracován cca na 12 - 15 listů A

Dětský rozbor

U malých dětí se mi osvědčilo spíše zpracování numerologického rozboru a následné přihlédnutí k jejich horoskopu.

Numerologie totiž v tomto případě zcela jasně a stručně určuje osobnost dítěte, jeho výrazné projevy, jeho přednosti i zápory. Podrobnosti jsou následně zpracovány z horoskopu dítěte.
Pro rodiče je horoskop dítěte důležitý i z toho pohledu, že zde lze objevit, jak dítě vnímá otce a matku. Ne jací ve skutečnosti jsou, ale jak je vnímá právě ono. Lze zde také najít, jakým způsobem matka dítěti z jeho pohledu projevuje své city a jak je následně bude projevovat i dítě.

Hlavně v útlém věku mohou rodiče dítě citlivě usměrňovat, korigovat jeho problematické chování a nenásilně jej vést k tomu, aby později dokázalo využít všech svých schopností talentu i nadání.  

kompletní numerologický rozbor + pohled do horoskopu:
* Sebeprosazení dítěte
* Myšlenkové a komunikační schopnosti
* Tvořivé schopnosti, koníčky a volný čas
* Citovost a vnímavost dítěte
* Jak vnímá oblast domova, matku a otce. 
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one