Dagmar Čapková - Astrologická a numerologická poradna

Horoskop osobní  - rozbor osobnosti - datum, místo a čas narození
formulář na objednání horoskopu  na hlavní stránce
ceny horoskopů zde

Jedná se o nativní horoskop, který ukazuje povahové vlastnosti člověka při narození. Jak člověk prochází životem a různými životními zkouškami, jeho povaha se mění. A potom již záleží na každém jedinci, jestli si vezme ponaučení a zmírní některé nepříznivé vlivy a využije pozitivních aspektů, nebo naopak potlačí ty dobré a pozdvihne špatné.
Hodina narození rozdělí horoskop na 12. částí - domů. Astrologické domy jsou oblasti , v nichž se projevují a odrážejí tendence naznačené planetami a znameními.
Takže se můžete dozvědět, jak vás vnímají ostatní, jaký máte vztah k hodnotám a které jsou pro vás prioritní-jak jste vnímali oblast domova a jaký domov jste schopni vytvořit. Vaše tvořivost, práce a potřeba sebeprosazení, myšlení, učení a filozofie, proč vyhledáváte právě takový typ partnera , zdravotní předpoklady atd. atd.

Psychologická astrologie vysvětluje, proč se chováme v určité oblasti /domov, partnerství, kariéra atd./ právě tímto způsobem, jestli máme zábrany, odkud zábrany pocházejí, jak si je kompenzujeme a naznačuje zároveň řešení.
V horoskopu lze nalézt oblast, kam bychom měli dát svou energii, kde jsou naše přednosti, talent a nadání. Lze zde najít i cíl, ke kterému bychom měli dojít.

Vše je zpracováno písemně - zhruba na 25 - 30 stránek A4

Partnerský horoskop

 datum, místo a čas narození

Partnerský horoskop se zabývá vzájemnými vazbami planet obou partnerů. Naznačuje, kde mohou být v oblasti vztahů problémy a kde je naopak možná spolupráce.
Jestliže jsou aspekty harmonické, vytvářejí vzájemné porozumění mezi dvěma lidmi, pravděpodobnost štěstí, harmonie a pohody ve vztahu. Tento vliv se projevuje ve společných zájmech, sdílených citech a pod. Možnost nedorozumění je u harmonických planet nepravděpodobná, neshody se řeší snadno přizpůsobením a kompromisy.
Jestliže jsou planety disharmonické, je zde pravděpodobnost konfliktních vztahů. Zraněné city mohou vytvořit bojovné situace, jejichž řešení je mnohem složitější a není přímočaré. Dvojice mají často rozdílné zájmy, odlišné povahy. Spory jsou z těchto důvodů často dlouhodobé a může snadněji docházet k vzájemnému odcizení.
Přesto existuje možnost. že dva jedinci se silnou vůlí jsou schopni tyto různé postoje zharmonizovat, čímž dojde k pozitivní změně a k vnitřnímu růstu obou partnerů.
V horoskopu vám popíši, do jakých domů spadají planety obou partnerů, jaké vzájemné vazby uzavírají jejich planety a co to znamená v praktickém životě.
Součástí tohoto rozboru je i tzv. kompozit - z obou horoskopů se vytvoří jeden - horoskop vztahu.

Další kapitoly:
* Cesta vztahu
* Cíl vztahu
* Duševní domov vztahu
* Komunikace a zvládání každodenního život
* Láska ve vztahu
* Pole napětí ve vztahu
* Růst a vývoj vztahu
* Zákon a osud
* Svobodný prostor vztahuKarmický horoskop

Při zpracování tohoto horoskopu pohlížím nejdříve na vzestupný a sestupný uzel.Severní vzestupný uzel symbolizuje nové zážitky, zkušenosti, které se nabízejí, táhne člověka do směru jeho budoucího vývoje, vzrůstu. Je tedy třeba celou svou bytost nasměrovat na tento severní lunární uzel a rozvinout jeho pozitivní vlastnosti. Severní lunární uzel ukazuje, k čemu v současné době směřujeme, ukazuje cíle kterými se řídíme.
Abychom si otevřeli cestu k domu, kde je severní lunární uzel, musíme nejdříve překonat sklon přetrvávat dlouho v oblasti života, nebo ve způsobu existence, které jsou spojeny s domem, v němž je jižní lunární uzel.
Oblastí, kde máme jižní sestupný uzel jsme instinktivně a silou zvyku přitahováni.
Vzorce chování a schopnosti vážící se k tomuto domu, jsou velmi užitečné a není rozumné je odmítat, nebo se jich zbavovat. Některé však již pozbyly své účelnosti a my jim podléháme jen proto, že je jednodušší se k nim uchýlit.
Také znamení ve kterém tyto uzly leží jsou velmi důležité. Naznačují vlastnosti s kterými jsme přišli na svět a vlastnosti, které je nutno v sobě objevit. Rovněž je zde kladen důraz na retrográdní planety, postavení Chirona a Černé Luny.
Na této cestě objevení sebe sama budeme muset zpracovat neharmonické aspekty planet a využít všech schopností, talentu a nadání, které nám přináší do horoskopu harmonické aspekty.

Horoskop obsahuje zhruba 12 - 15 stránek textu


Solární horoskop - platí od narozenin do narozenin

Solární horoskop se počítá pro čas, kdy Slunce zaujme naprosto stejné postavení jako v horoskopu narození.
K tomuto dochází každým rokem ve dnech okolo narozenin, někdy den před, někdy i den po narozeninách, pokaždé v jiný čas.
Solár je tedy životní horoskop pro rok, který následuje a trvá do okamžiku, kdy se Slunce vrátí na své původní postavení.
Tento horoskop popisuje svým postavením planet, jejich aspekty, ascendentem, tím jak je který dům obsazen, podmínky příštích 12 měsíců. Největší význam mají ty solární horoskopy, které mají silné obsazení rohových domů, nebo se zde nachází výrazné konstelace, nebo konjunkce planet.
Součástí solárního horoskopu, který vám vypracuji jsou i nejdůležitější tranzity planet na celý rok.


Dětský horoskop

U malých dětí se mi osvědčilo spíše zpracování numerologického rozboru a následné přihlédnutí k jejich horoskopu.

Numerologie totiž v tomto případě zcela jasně a stručně určuje osobnost dítěte, jeho výrazné projevy, jeho přednosti i zápory. Podrobnosti jsou následně zpracovány z horoskopu dítěte.
Pro rodiče je horoskop dítěte důležitý i z toho pohledu, že zde lze objevit, jak dítě vnímá otce a matku. Ne jací ve skutečnosti jsou, ale jak je vnímá právě ono. Lze zde také najít, jakým způsobem matka dítěti z jeho pohledu projevuje své city a jak je následně bude projevovat i dítě.

Hlavně v útlém věku mohou rodiče dítě citlivě usměrňovat, korigovat jeho problematické chování a nenásilně jej vést k tomu, aby později dokázalo využít všech svých schopností talentu i nadání.  

kompletní numerologický rozbor + pohled do horoskopu:
* Sebeprosazení dítěte
* Myšlenkové a komunikační schopnosti
* Tvořivé schopnosti, koníčky a volný čas
* Citovost a vnímavost dítěte
* Jak vnímá oblast domova, matku a otce.


Termíny početí

Tato metoda vychází z předpokladu, že žena je plodná vždy v tom období, kdy je Luna ve stejné fázi /vůči Slunci/ jako byla v okamžiku ženina zrození.

Příklad: Pokud při narození stálo Slunce na 1.stupni Raka a Luna na 10.stupni Lva, Luna byla vzdálena od Slunce 40stupňů/.

Každý měsíc, pokud se Luna dostane do stejné fáze, /vyjádřeno stupni/ je žena plodná. Ale každý tento termín je více, či méně vhodný pro životaschopnost plodu. Proto zvláště v případech problematických předchozích těhotenství, nebo v případě problémů s otěhotněním, je nutné, každý tento termín podrobně prozkoumat.
Sledují se nejen aspekty Luny jak nativní, tak i tranzitní, hlavně to, zda-li v uvedený čas neuzavírají napěťové aspekty s Marsem, Uranem, Saturnem..., sledují se rovněž tranzity 5. domem, tranzity na vládce 5. domu a mnohé další informace.
Tento seznam plodných dnů vám vypracuji na celý rok.
Cena 400,- Kč
Objednávkový formulář pro: {Výpočet plodných dnů}

Dostala jsem svolení, takže bych se s vámi chtěla podělit, alespoň o pár radostných okamžiků klientek - těch děťátek je samozřejmě už hodně, ale bohužel mě nikdy nenapadlo se zeptat, jestli to mohu uveřejnit....

7. 8. 2011
Dobrý den paní Dagmar, {[Elen]}
posílám fotku naší malé Elen, narodila se 23.7.2011.
Ještě jednou děkuji za výpočet plodných dnů, i pohlaví sedí podle vašeho výpočtu.1. 11. 2010 ..Dobrý den paní Čapková, Chtěla jsem vám touto cestou poděkovat za vámi zaslaný kalendář plodných dnů, který jste mi asi před rokem zpracovávala. Skutečně jsem otěhotněla ve vámi určený termín a navíc vyšel i předpoklad pohlaví miminka.
Dne 17.10. 2010 se mi narodil syn Matěj .... Ještě jednou děkuji a jsem s pozdravem L.R.

.....Vy si na mě určitě nepamatujete a já to chápu, ale nějak dlouhou dobu považuji za důležité Vám napsat a hlavně moooc poděkovat. Oslovila jsem vás s otázkou \"proč nemám další dítě, když jedno jsem měla bez problémů???\".
Když to hodně zkrátím, dostala jsem od Vás seznam plodných dnů, které jsem opravdu vyzkoušela. Ty, které byly s Vaším \"NE\", jsem vyzkoušela také a to z nějaké zvědavosti a bohužel skončily potratem. Ovšem pak přišel jeden den \"D\" a já mám dnes již 4letého syna,
určila jste nejen datum zplození, ale i pravděpodobnost pohlaví. Narodil se 3.7.2006 a byl to pro naší rodinu opravdu DAR. Proto Vám moc a moc děkuji a přeji Vám ve Vaší práci i v osobním životě tolik štěstí, kolik ho já, společně s manželem a se svými dvěma syny.

.....Dobrý den,již nějakou dobu na Vás myslím,že Vám chci poděkovat. Je to již nějakou dobu,co jste mi posílala plodné dny vhodné k těhotnění na rok 2009 a 2010.
Dvakrát jsem předtím potratila a neměla jsem ani moc dobré vyhlídky na úspěšné donošení zdravého plodu. V plodných dnech,které jste mi zaslala,bylo jen čtyřikrát ano a jinak samé ne.
Výsledek naší lásky teď tady spokojeně spinká.V prosinci 2009 se nám narodil syn Davídek,4520g a 52cm,naše štěstíčko.
Ještě jednou moc děkuji.Soň K.

{[Robinek]} 2.8.2008...Hezký den, paní Čapková, ..loni jsem Vás požádala o výpočet plodných dnů (myslím někdy v červnu), ano jste mi napsala do července a srpna a pak až únor 2008. A.....v srpnu se podařilo a letos v květnu se mi narodil kouzelný chlapeček . Chtěla bych Vám moc poděkovat, až budeme toužit po dalším miminku, určitě se na Vás obrátím znovu.

{
[Kačenka]} 2.1.2008...chtěla bych Vám touto cestou moc a moc poděkovat za výpočty termínů vhodné k početí a Vámi doporučené rady. Psala jste mi,že se mi zřejmě podaří otěhotnět až po 30 roku a opravdu se tak stalo a to hned první termín Vašeho výpočtu po mých 30-tinách. Měla jsem za sebou 6 let pokusů o otěhotnění a dva potraty. Dne 21.3.2007 se nám narodila zdravá holčička . Děkuji Vám tedy moc a přeju mnoho zdraví a spokojených klientů a vyplněných přání jako to moje. S pozdravem .....

{[Magdalenka]}22.1.07.... přeji krásný večer a zároveň bych vám chtěla popřát hodně zdraví, štěstí a úspěchů v Novém roce. Píšu vám,abych se pochlubila, že 10.12.2006 se nám narodila zdravá, krásná holčička Magdalenka 4.380g a 53cm. Nechala jsem si u vás udělat podle astrologických aspektů, nejlepší dny k otěhotnění. Posílám vám fotku Magdalenky a ještě jednou moc děkuji


Dobry den, tak konecne vam mohu oznamit, ze se "zadařilo" a 2.1.2007 se nam narodil "kluk jako buk":-). Nevim, co vsechno na tom melo podil, a tak dekuji na vsechny strany. Termin poceti odpovida zhruba vami stanovenemu plodnemu dni, i kdyz podle ultrazvuku vychazi drive. Ale to ted neni dulezite... Chtela jsem moc podekovat za celou nasi RODINKU, s pozdravem B. S.
 
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one